درباره ما

  • دارای بیش از ۱۰۰۰ تذهیب در طرح، رنگ و جنسو سایز های مختلف
  • تولید کننده محصولات فرهنگی از جمله لوح های سلفونی A4 در طرح های متنوع و همچنین لوح های B5 جشن الفبا، لوح پیش دبستانی و پاین دوره ابتدایی و لوح های تقدیر B5 در طرح های متفاوت
  • بزرگترین تولید کننده تقدیرنامه در اندازه و نقش های گوناگون
  • تولید کننده کارت تبریک های متالیک و تاشو
  • تولید کننده فولدر و دعاهای طلقی در ابعاد مختلف

 

انتشارات حفظی در سال ۱۳۵۹ فعالیت خود را در منطقه ناصر خسرو تهران با عنوان نشر حفظی آغاز به کار کرد. پس از گذشت ۴ سال با افزودن تذهیب (و کالاهای اسلیمی ایرانی) به لیست محصولاتشان راه روشن نشر حفظی، روشن تر گردید.

پس از گذشت حدود ۵ سال و عرضه محصولات با کیفیت عالی و قیمت مناسب، موفق به تاسیس شعبه دوم در بازار تهران و گسترش نیروهای کار به ۱۵ نفر شدند.

ایجاد تنوع در محصولات و ارسال آن ها به شهرهای مختلف و همچنین پایداریشان درعرضه هنر به اکثر نقاط ایران ایجاب کرد تا شعبه سوم اتشارات حفظی در منطقه میدان انقلاب تهران دایر شود.

نشر حفظی در سال های اول فعالیت های خود یک فروشنده و از سال های چهارم و پنجم یک تولید کننده مستقل محصولات تحریری و نشری بود.

اکنون حفظی با ۵۰ نیروی کار رسمی و غیر رسمی بزرگترین تولید کننده تذهیب در کشور ایران  بوده و رتبه ۱ رشد هنرهای اسلیمی را دارد.

قطعا شما نیز در زندگیتان افتخار آفرینی های کوچک و بزرگی را تجربه کرده اید که به پاس تلاشتان از شما تقدیر به عمل آوره شده است.

اگر کمی دقت کنید، در پایین کارنامه کاغذی چندی از تلاش هایتان، نام حفظی به شما چشمک میزند.

ما! خاک خوردیم تا محکم گشتیم….!

 

ازجمله هنرمندان انتشرات حفظی:

استاد طریقتی، استاد امیر هوشنگ آقامیری، استاد علیرضا آقامیری، استاد محمدرضا آقامیری، استاد محمدباقر آقامیری، استاد صندوقی، استاد نعمتی، استاد محمدرضا هنرور، استاد مرتضی جلالی فراهانی

 

از جمله مشتریان بزرگ حفظی:

شرکت ملی نفت ایران، سازمان بیمه تامین اجتماعی, برخی از شعب بانک های ملت، صادرات ملی و پاسارگاد، اداره آموزش و پرورش تهران، سازمان ملی خون و صدها شرکت دیگر که قادر به شمار آن های نیستیم.

 

 

فروش ویژه کارت پستال عید فروش ویژه کارت پستال هفت سین فروش ویژه کتاب قرآن عید
hefzi facebook hefzi instagram hefzi telegram hefzi linkedin hefzi pintrest hefzi google-plus hefzi aparat hefzi rss